X Kongres Polonii Medycznej

III Światowy Zjazd Lekarzy Polskich, Gdańsk , 29.05.2019 - 01.06.2019

Kongres

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

X Kongres Polonii Medycznej odbędzie się w Gdańsku w dniach 30.05. – 01.06.2019 roku.

 

Poprzez połączenie z III Światowym Zjazdem Lekarzy Polskich kontynuujemy formułę Kongresu jako spotkania lekarzy z Polski z lekarzami polskiego pochodzenia pracującymi w różnych krajach na całym świecie.

 

Zasadniczą częścią X Kongresu będą sesje naukowe, miejscem obrad będzie Filharmonia Bałtycka w Gdańsku. W dniu 29 maja 2019 roku (w przededniu Kongresu) oraz w trakcie jego trwania przewidujemy również wiele wydarzeń towarzyszących o charakterze naukowym, kulturalnym, integracyjnym i krajoznawczym. Szczegóły tego programu są stale dopracowywane, aktualną wersję można znaleźć w zakładce PROGRAM.

 

Aby uczestniczyć w X Kongresie Polonii Medycznej należy się zarejestrować na stronie internetowej w zakładce REJESTRACJA i zapłacić opłatę kongresową w wysokości:

 

1300 złotych – do dnia 31 marca 2019 roku

1500 złotych – od dnia 1 kwietnia 2019 roku

O dacie płatności decyduje data wykonania przelewu/płatności kartą. Opłata kongresowa uprawnia do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach kongresowych, oraz towarzyszących kongresowi (posiłków, wydarzeń kulturalnych, imprez integracyjnych, wycieczek, konferencji).

Opłata kongresowa obejmuje:

  • udział w Kongresie
  • materiały kongresowe
  • imprezy towarzyszące
  • przerwy kawowe
  • lunche
  • udział w wieczornych spotkaniach przewidzianych w programie

 

DOFINANSOWANIE

W czerwcu 2018r. wystąpiliśmy do Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” i Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego o dofinansowanie Kongresu. Ewentualne uzyskane środki zostaną przeznaczone w pierwszej kolejności na dofinansowanie przyjazdu lekarzy z krajów bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia), Białorusi, Ukrainy, Federacji Rosyjskiej, Mołdawii i Kazachstanu. O wysokości przyznanych środków dowiemy się w pierwszej połowie marca 2019r. Prosimy odwiedzać naszą stronę internetową, gdzie zamieścimy szczegółowe informację dotyczące dofinansowania.

 

HOTELE

Opłata kongresowa nie obejmuje noclegów. Hotele/zakwaterowanie każdy uczestnik rezerwuje i opłaca we własnym zakresie. Można skorzystać z linku na stronie internetowej Kongresu. Mogą Państwo również dokonać rezerwacji noclegów korzystając z wyszukiwarek porównywarek np.:

https://www.kayak.pl/hotels
https://www.booking.com

https://www.trivago.pl/

 

Zapraszamy na Kongres

 Roman Budziński

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego X Kongresu

 Janusz Kasina

Prezes Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych

 

X Kongres Polonii Medycznej

III Światowy Zjazd Lekarzy Polskich

Zobacz nasz program

Patronat
Honorowy
Sponsorzy
Partnerzy
Kongresu
Komitet
Honorowy
Patronat
Medialny
Współpraca

Zaloguj się

Jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola.